Hör av dig till oss

Telefon: 0708 10 68 24
Mail: info@ohanastockholm.se

Hitta hit

The Park
Magnus Ladulåsgatan 3
118 65 Stockholm

Vägvisning

Ohana Stockholm, Magnus Ladulåsgatan 3

Ka Widebeck
Projektledning, strategi
ka@ohanastockholm.se
+46 70-885 60 90

Kalle Ljungberg
Produktionsledning
kalle@ohanastockholm.se
+46 73-940 00 18

Karin Green 
Vd, strategi, copy
karin@ohanastockholm.se
+46 70-810 68 24

Anna Hagenstam
Produktionsledning
anna@ohanastockholm.se
+46 70-473 65 02

Anders Britts
Podd, PR, mediaträning
anders.b@ohanastockholm.se

Anton Landerholm 
Grafisk form, motion design
anton@ohanastockholm.se

Elin Stjernholm
Grafisk form, illustration
elin.s@ohanastockholm.se

Eva Strindlund
Artdirection, grafisk form
eva.s@ohanastockholm.se

Jonas Samuelsson
Scenografi, eventdesign
jonas.s@ohanastockholm.se

Karin Romdahl
Grafisk form, illustration
karin.r@ohanastockholm.se

Lena Ringstad
Grafisk form, digital design, foto
lena.r@ohanastockholm.se

Lena Öberg
Copy, textproduktion
lena.o@ohanastockholm.se

Matthias Grönwall
Grafisk form, digital design
matthias@ohanastockholm.se

Sofie Reutercrona
Intern kommunikation
sofie.r@ohanastockholm.se

Victoria Backman
Artdirection, grafisk form, illustration
victoria.b@ohanastockholm.se